مرورگر Firefox (موزیلا فایرفاکس) به زودی برای حفظ حریم خصوصی کاربران به VPN داخلی مجهز خواهد شد
بعدا میخوانم
موزیلا در حال آزمایش فایرفاکی با وی پی ان (VPN) داخلی

1
دقیـقه
مطالعه

مرورگر Firefox (موزیلا فایرفاکس) به زودی برای حفظ حریم خصوصی کاربران به VPN داخلی مجهز خواهد شد

20 شهریور 1398 بدون دیدگاه 6 بازدید محمد ق.

موزیلا (Mozilla) قصد دارد قابلیت VPN را مجددا برای مرورگر فایرفاکس، آزمایش کند؛ اینطور که پیداست، این ویژگی می‌تواند از حریم خصوصی شما هنگام استفاده از وای فای عمومی محافظت کند. بد نیست بدانید که این قابلیت می‌تواند منافع مالی اندکی را نیز برای موزیلا به همراه داشته باشد.

کمپانی موزیلا در حال آزمایش نسخه جدید فایرفاکس با وی پی ان (VPN) داخلی

تلاش دوباره موزیلا برای آزمایش نسخه جدید مرورگر فایرفاکس با وی پی ان (VPN) داخلی

شبکه خصوصی فایرفاکس در قالب نسخه بتا و در ایالات متحده آمریکا در دسترس قرار گرفته است؛ یک وی پی ان یا یک شبکه خصوصی مجازی که می‌تواند از اطلاعات حساس همانند آدرس‌های وب سایت و اطلاعات مالی شما هنگامی که از وای فای عمومی استفاده می‌کنید، محافظت کند. موزیلا مدعی‌ست که توانایی مخفی کردن آدرس آی پی شما را از برنامه های ردیاب شخص ثالث در سراسر اینترنت، دارد. مرورگر جدید فایرفاکس برای اندروید با نام Firefox Preview

در حال حاضر سرویس وی پی ان رایگان است، اما موزیلا قصد دارد برخی قیمت‌گذاری‌های احتمالی را بررسی کند؛ موزیلا در گذشته فروش اشتراک VPN را با قیمت 10 دلار تجربه کرده است. از مرورگر گوگل کروم استفاده کنیم یا موزیلا فایرفاکس؟

با این که قابلیت VPN به دنبال انتقاد و فشارهای شدید چند وقت اخیر مبنی بر حفظ حریم خصوصی موزیلا ایجاد شد، اما می‌تواند منافع مالی خوبی هم برای موزیلا به همراه داشته باشد. لاز به ذکر است که موزیلا درآمد خوبی از طریق تبلیغات، علی‌الخصوص با گوگل به دست می‌آورد؛ گوگل تبلیغات موردنظر را در کنار نتایج جستجو نشان می‌دهد و معمولا اکثر درآمد هم در اختیار موزیلا قرار خواهد گرفت. هم اکنون ایجاد یک VPN برای افرادی که مایل به پرداخت هزینه هستند، می‌تواند منبع درآمد جدید خوبی به حساب آید. مرورگر فایرفاکس کوانتوم بهتر است یا گوگل کروم؟

ببینید  باگ امنیتی در VPN شرکتی Cisco و Palo Alto Networks و Pulse Secure و F5 Networks
محمد ق.

عضو تیم تحریریه ی وبسایت ترفند سیتی ، شروع همکاری در ترفند سیتی 10 / 5 / 1398 ، فعالیت در بخش های خبر ، آموزش ، ویندوز 10 ، سخت افزار و ...

  • مطالب پیشنهادی از محمد ق.
  • مطالب پیشنهادی و مرتبط با این مقاله
دیدگاه کاربران بدون دیدگاه دیدگاه


ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

تبلیغات متنی