زمان ثبت نام در طرح بزرگ راهنمای زائر اربعین
بعدا میخوانم

2
دقیـقه
مطالعه

زمان ثبت نام در طرح بزرگ راهنمای زائر اربعین

6 شهریور 1398 بدون دیدگاه 3 بازدید آرزو بزرگی

ستادی با نام ستاد راهنمای زائر اربعین راه اندازی شده است که بتواند با توجه به حجم بالای زائران برای این سفر بزرگ، بهترین خدمات را به آنها ارائه دهد.

اغلب افرادی که برای سفر به کربلا در اربعین نام نویسی نموده اند و قصد دارند که در این سفر شرکت داشته باشند از شرایط سفر آگاهی ندارند و ازدیاد جمعیت در این زمان را نمی دانند. بنابراین وجود راهنما برای بهبود کیفیت سفر می تواند بسیار کمک کننده باشد. ستاد راهنمای زائر اربعین قصد دارد تا بهترین مراسم را برای اربعین سال جاری برگزار کند که زائران کوچک ترین مشکلی را در جریان سفر خود احساس نکنند. مراحل دریافت گذرنامه (برای اولین بار ، دانشجویان ، سربازان ، دانش آموزان و غیره)

زمان ثبت نام در طرح بزرگ راهنمای زائر اربعین

خادمان اربعین

افرادی که قصد دارند تا در این طرح بزرگ خدمت رسانی را انجام دهند و از اجر معنوی آن برخوردار شوند،  در صورتی که شرایط مورد نظر را دارند می توانند به آدرس khedmat.rahnamazaer.ir مراجعه نمایند. در این آدرس شما می توانید اطلاعاتی که از طریق کادرهای مختلف برای شما درخواست شده را وارد نمایید. در مرحله ی آخر هم تأیید نهایی را انجام دهید. تعداد زیادی از افراد در تاریخ قبلی ثبت نام جا مانده بودند، زیرا ثبت نام در تاریخ سی مرداد ماه به اتمام رسید، اما با توجه به استقبال بسیار باشکوه این تاریخ تا دهم شهریور ماه سال جاری برقرار خواهد بود.

شرایطی که برای افراد شرکت کننده در طرح راهنمای زائر اربعین وجود دارد شرایط عمومی یک فرد عادی اما جهادی خواهد بود که در نهایت می تواند با قلبی پر مهر در شرایط سخت بدون هیچ چشم داشتی خدمت رسانی خود را در راه رضای خدا انجام دهد و اجرش را از امام حسین (ع) دریافت کند. این افراد خود هزینه مربوط به رفت و آمد را پرداخت می کنند، زمانی که در این طرح شرکت دارند تنها پانزده روز خواهد بود. راهنمای زائر اربعین با نکته ها و توصیه های ضروری قبل از پیاده روی اربعین

زائران اربعین

برای افرادی که به عنوان خدمت دهنده در این طرح شرکت دارند، دوره های آموزشی گذاشته می شود که باید در آنها شرکت داشته و سایر مراحل تأیید را پشت سر بگذارد. از نظر گذرنامه باید نوع شش ماهه آن را داشته باشد و این گذرنامه با اعتبار باشد. این که در چه جایی و چگونه این خدمت رسانی را انجام می دهید بر عهده ی ستاد بوده که در نتیجه در ابتدا مشخص نخواهد بود. دانلود 2 پس زمینه و والپیپر لایو عاشورایی

در حال حاضر با توجه به تغییر وضعیت فعلی برای طرح تنها از برادران برای خدمت رسانی دعوت می شود، تنها ثبت نام اولیه برای تأیید شدن شما کافی نخواهد بود و باید تأییدیه های دیگری هم صادر شود. در حال حاضر استان هایی که می توانند در این شرح شرکت کنند پنج استان بزرگ و مهم یعنی قم، خوزستان، البرز، تهران و در نهایت اصفهان خواهد بود. افراد شرکت کننده در محدوده سنی بیست تا پنجاه مورد تأیید هستند. زمان اعزام خادمان شرکت کننده شانزدهم مهر و زمان برگشت بیست و هشتم مهر خواهد بود. در خوزستان این اعزام با یک روز تأخیر صورت می پذیرد.

تسنیم نیوز

آرزو بزرگی

مرضیه حاجی آقا بزرگی , کارشناس بهداشت عمومی از دانشگاه علوم پزشکی گیلان , متولد ١٣٧٢ و ساکن رشت هستم. از بهمن ماه سال ١٣٩۵ به صورت مستمر کار مربوط به تولید محتوا رو در موضوعات متنوع پزشکی , بهداشت, خبری ,تکنولوژی , گردشگری و . . . انجام میدم. هدف من تلاش برای افزایش آگاهی عموم مردم در زمینه های مختلف هستش.

  • مطالب پیشنهادی از آرزو بزرگی
  • مطالب پیشنهادی و مرتبط با این مقاله
دیدگاه کاربران بدون دیدگاه دیدگاه


ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

تبلیغات متنی