دانلود iOS 13 بتا با معرفی چند ویژگی جالب

0

در نسخه جدیدی سیستم عامل آیفون iOS که اخیرا معرفی شد و نسخه بتا آن نیز با بسیاری از ویژگی ها و خصوصیات ارائه شده اما همانطور که می دانیم ویژگی های زیادی وجود دارد که اصلا استفاده نمی شوند حتی بهترین خصوصیات در زمینه تکنولوژی منتهی سوال این است که آیا ما در حال حاضر به آن نیاز داریم؟ اما این سوال در رابطه با iOS 13 منطبق نمی شود چرا که اپل قطعا و بدون شک در این نسخه خیلی کار کرده و ما توضیح خواهیم داد که چگونه iOS 13 را دانلود کنید و سعی خواهیم کرد به بارزترین ویژگی های آن نیز اشاره ای داشته باشیم.

دانلود iOS 13 بتا با معرفی چند ویژگی جالب

دانلود iOS 13 بتا با معرفی چند ویژگی جالب
دانلود iOS 13 بتا با معرفی چند ویژگی جالب

دانلود نسخه بتا iOS 13

دانلود iOS 13
دانلود iOS 13

شما الان می توانید نسخه بتا را دانلود کنید البته توجه داشته باشید که این نسخه نهایی نیست و طبق تجربه معمولا یک سری مشکلات نیز دارد اما به هر حال اگر می خواهید منتظر نمانید و همین الان این نسخه را دانلود کنید به لینک Beta.Apple.com وارد شده سپس با Apple ID وارد شوید بعد از آن روی Download Profile بزنید تا در واقع تنظیمات ورژن جدید روی برنامه تنظیمات روی گوشی بارگذاری شود و باید گوشی را دوباره راه اندازی کنید و دقت داشته باشید که این مراحل را با سفاری انجام دهید نه هر مرورگر دیگری.

ببینید »»» iOS 13 برای چه گوشی هایی است با سازگاری و بدون مشکل

نصب iOS 13
نصب iOS 13

حالا به تنظیمات Settings گوشی بروید ملاحظه خواهید کرد که پروفایل اضافه شده است و الان فقط باید روی Install بزنید تا پروفایل به آیفون اضافه شود سپس وارد General و بعد System Update شوید ، می بینید که نسخه جدید برای دریافت و نصب آماده است.

ببینید  مقایسه گوشی آیفون XS و XS Max و XR

ویژگی دارک مد Dark Mode

ویژگی دارک مد iOS 13
ویژگی دارک مد iOS 13

این ویژگی واقعا خصوصیت خوبی است که در گوشی وجود داشته باشد و خیلی چه بسا از طریق برنامه های خاصی می خواهند این ویژگی را فعال کنند اما حالا در سیستم عامل جدید در دسترس است و کاربران اپل می توانند مستقیما از داخل گوشی خود این ویژگی را فعال کنند یا خودکار کنند تا در شب و روز بنا به ردیابی صورت گرفته انجام شود یا هر طوری که دوست دارند.

ببینید »»» iOS 13 با ویژگی دارک مود و ولوم HUD و بهبود سافاری و برنامه ایمیل رونمایی خواهد شد

ویژگی Silence unknown callers

ویژگی سایلنس iOS 13
ویژگی سایلنس iOS 13

یکی از ویژگی های جالب در ورژن جدید iOS خصوصیت سایلنس تماس های ناخواسته و ناشناخته است که تماس هایی را که شماره ی آنها در بین مخاطبین تان وجود ندارد یا در پیامک ها و در ایمیل ها را مسدود می کند و به Voice Mail تبدیل می کند بدون پخش شدن صدا یا لرزشی و بدون هیچ مزاحمتی که واقعا می تواند برای افراد و مخصوصا دخترانی که مزاحم تلفنی دارند مفید باشد و دیگر نیاز نیست به خاطر یک مزاحم شماره تلفن عوض کرد بنابراین هر شماره ای که جزو مخاطبین شما نباشد را می توانید با این خصوصیت از شر مزاحمتش خلاص شوید.

امکانات زیاد در Photos

امکانات Photos در iOS 13
امکانات Photos در iOS 13

در اینجا گزینه های زیادی برای مدیریت روی ویرایش تصاویر وجود دارد از فیلتر گرفته تا امکانات شگفت انگیز برای ویرایش ویدیوها و سرعت و دور ویدیوها و Blur برای پس زمینه در حالت Portrait Mode.

امکانات iOS 13 ایفون
امکانات iOS 13 ایفون

علاوه بر ویژگی های بالا تغییراتی هم داشته مانند کاهش یا افزایش صدا به صورتی که با لمس روی صفحه ممکن شده و همچنین امکان ضربه زدن به آیکون وای فای یا بلوتوث و نگه داشتن آن برای باز کردن نقطه اتصال بدون نیاز به رفتن تنظیمات نیز اضافه شده است.

ببینید  روش دانلود و نصب اپلیکیشن هفت هشتاد 780

این ها بخشی از ویژگی هایی بود که استفاده شده وگرنه خصوصیت بیشتر در این ورژن خواهید دید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.