با ستاره 800 ستاره 6 مربع پول هایی که از شارژ شما کسر شده را ببینید

0

حتما برای شما هم اتفاق افتاده که مثلا پیامکی دریافت کردید که وعده جایزه های متنوعی را داده و از شما خواسته تا با ارسال شماره ای عضویت در سرویسی را تایید کنید. خوب معمولا کاربران تا اسم جوایز می آید و با این اوضاع اقتصادی و برنده شدن یک شبه، سریع عضویت در سرویس را تایید می کنند هر چند چه بسا می دانند که با عضویت در این سرویس مبلغی روزانه از او کسر خواهد شد ( و شاید بعضی ها هم ندانند). بعد از این جریان حالا نوبت اینه که منتظر باشید تا روزانه بلافاصله با شارژ کردن گوشی، مبلغ تعیین شده از شارژتان کم شود. این در واقع یک توضیح مختصری از ارزش افزوده شد.

با ستاره 800 ستاره 6 مربع پول هایی که از شارژ شما کسر شده را ببینید
با ستاره 800 ستاره 6 مربع پول هایی که از شارژ شما کسر شده را ببینید

اما امروز می خواهم شما را با کد دستوری ستاره 800 ستاره 6 مربع *800*6# آشنا کنم. غیر فعال کردن اس ام اس تبلیغاتی با ارسال پیامک با سیم کارت ایرانسل و همراه اول

کد دستوری مذکور چکار می کند؟

با شماره گیری کد دستوری ستاره 800 ستاره 6 مربع در حقیقت شما می توانید متوجه شوید که در چه سرویس های ارزش افزوده ای عضو شدید و علاوه بر آن می توانید نام سرویس، نام شرکت تامین محتوا، کل هزینه پرداختی به ریال، شماره پشتیبانی، کد محصول و سایت را در پیامکی که برایتان ارسال می شود ببینید. بلاک اس ام اس و پیامک های تبلیغاتی و مزاحم از یک شماره مشخص

برای نمونه ما با دو شماره این کار را انجام دادیم یکی همراه اول و دیگری ایرانسل که البته برای سیم کارت همراه چیزی نیامد یعنی هزینه ای نداشته لذا پیامکی با این مضمون که “مشترک گرامی شما تاکنون هزینه ای بابت خدمات ارزش افزوده نداشته اید.

ببینید  ستاره 6369 مربع *6369#

و اما در سیم کارت ایرانسل وقتی این کد دستوری را شماره گیری کردیم پیامک “مجموع هزینه های پرداختی شما بابت خدمات ارزش افزوده 159900 ریال می باشد” برایمان ارسال شد و پشت بند آن سرویس ها و هزینه های جداگانه در هر سرویس و … را نشان داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.