بازی Call Of Duty: Modern Warfare با جوکر رقابت می کند
بعدا میخوانم
بازی Call Of Duty: Modern Warfare با جوکر رقابت می کند

3
دقیـقه
مطالعه

بازی Call Of Duty: Modern Warfare با جوکر رقابت می کند

19 آبان 1398 بدون دیدگاه 5 بازدید هاجر مگاطیف

شرکت Activision اعلام کرد که بازی کال آف دیوتی Call Of Duty: Modern Warfare ( ندای وظیفه: جنگاوری نوین) در سه روز اول انتشار خود در سرتاسر جهان بیش از 600 میلیون دلار فروش داشته است. این نسخه بازی در سه روز اول عرضه خود از مجموعه نسخه های Call Of Duty و همچنین نسبت به بازی های جدید سال 2019 ، بیشتر فروش کرده است.

Modern Warfare همچنین رکورد جدیدی به عوان پرفروشترین بازی دیجیتالی در تاریخ شرکت Activision ثبت کرد. این بازی در همین مدت توانست دو برابر فروش گیشه فیلم جوکر را کسب کند.

بازی Call Of Duty: Modern Warfare با جوکر رقابت می کند

بازی Call Of Duty: Modern Warfare با جوکر رقابت می کند

علاوه بر این دستاوردها Modern Warfare توانست رکورد بیشترین پیش فروش شبکه پلی استیشن PlayStation Network برای یک بازی دیجیتالی و همچنین بالاترین فروش دیجیتالی در طول سه روز برای پلی استیشن 4 را به خود اختصاص دهد.

آمارهای Blizzard Battle.net بیانگر رشد قابل توجهی در فروش آخر هفته نسبت به سال گذشته می باشد و بدین ترتیب عنوان پرفروشترین بازی از مجموعه Call of Duty برای رایانه ها را تصاحب کرد. عرضه نسخه اندروید و iOS بازی محبوب کال آف دیوتی (Call of Duty) + لینک دانلود

بابی کوتک مدیرعامل شرکت Activision Blizzard به همین مناسبت گفت : بازی کال آو دیوتی Call of Duty بار دیگر بیشترین فروش بازی های جدید در سال را محقق کرد و این نیز بیانگر حضور پررنگ و مستمر در کنسول ها، رایانه ها، گوشی های هوشمند می باشد. Call of Duty: Modern Warfare در سه روز اول انتشار در مقایسه با فروش گیشه جوکر Joker بیش از دو برابر فروش داشته است. ویژگی جدید بازی ندای وظیفه یا کال آف دیوتی CALL OF DUTY با اسم مولتی پلیر

راب کوستیش رئیس شرکت اکتیویژن نیز اظهار داشت: بازی جنگاوری نوین Modern Warfare در سه روز اول عرضه خود بین بازی های منتشر شده Call of Duty در شش سال گذشته بیشترین تعداد گیمرها و ساعات بازی را کسب کرده است. از همه مهمتر، بازیکنان این بازی عالی را تحسین کرده و از آن لذت بردند. به Infinity Ward( شرکت سازنده بازی ویدیویی) و تمام تیم شرکت کننده در ارائه و عرضه این بازی شگفت انگیز تبریک می گویم. همچنین از جامعه گیمران بخاطر حمایت و پشتیبانی شان تشکر می کنم. انتشار Modern Warfare اولین گام به شمار می آید و شگفتی ها و تجربه های عالی را به شما وعده می دهیم.

ببینید  آموزش اجرای نسخه اندروید بازی call of duty در کامپیوتر

آمار فروش ارائه شده شامل خرده فروشی و فروش دیجیتالی Call of Duty: Modern Warfare و درآمد آن و همچنین فروش بسته های Defender DLC در سه روز اولیه انتشار بازی می باشد. این آمار بر اساس اطلاعات خرده فروشی مشتریان و داده ها و برآوردهای شرکت اکتیویژن می باشد.

آمار فروش فیلم جوکر بر اساس داده هایی است که در دسترس عموم می باشد در حالیکه تعداد کل بازیکنان و ساعات بازی بر اساس داده های شرکت منتشر کننده این بازی می باشد. آمار مربوط به بیشترین فروش بازی های جدید نیز مبتنی بر داده های شرکت و برآوردهای داخلی به استثنای بازی های رایگان می باشد. آموزش اجرای نسخه اندروید بازی call of duty در کامپیوتر

نسخه جدید بازی اجتماع عظیمی از علاقه مندان به Call of Duty را از طریق قابلیت بازی در همه ی سیستم ها و پلتفرم ها (Crossplay) و پشتیبانی پیشرفته از تجربیات بازی و بهره گیری از طیف گسترده ای از محتوای پس از انتشار که به طور رایگان برای همه بازیکنان و پلتفرم ها ارائه می شود را دور هم جمع کرده است.

بازی Call of Duty: Modern Warfare از موتور بازی جدیدی بهره برده که یک تجربه ماجراجویانه و تصاویر واقعی در طول بازی ارائه می دهد.

نسخه جدید بازی ندای وظیفه در حال حاضر برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان و کامپیوتر در دسترس است.این بازی نسخه جدیدی مخصوص رایانه ها دارد که با همکاری Beenox توسعه داده شده و منحصرا از طریق Blizzard Battle.net قابل دریافت است.

هاجر مگاطیف

هاجر مگاطیف متولد ۶۷،مترجم زبان عربی و انگلیسی. ترجمه برای من یک کشف بی پایان است.

  • مطالب پیشنهادی از هاجر مگاطیف
  • مطالب پیشنهادی و مرتبط با این مقاله
دیدگاه کاربران بدون دیدگاه دیدگاه


ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.