آموزش رفع مشکل باز نشدن و نشان ندادن عکسها در مرورگر گوگل کروم
بعدا میخوانم
آموزش مشکل باز نشدن و نشان ندادن عکسها در مرورگر گوگل کروم

3
دقیـقه
مطالعه

آموزش مشکل باز نشدن و نشان ندادن عکسها در مرورگر گوگل کروم

27 خرداد 1397 بدون دیدگاه 62 بازدید حمید رضا

گاهی اوقات وقتی وارد یک صفحه وب می شوید می بینید که تصاویر و عکس ها به صورت یک آیکون شکسته نشان داده می شوند یعنی به جای اینکه خود تصویر نمایش داده شود یک آیکون نشان داده می شود به این معناست که بارگذاری تصویر با شکست مواجه شده است. لذا در این بخش می خواهم با روش رفع مشکل باز نشدن و نشان ندادن عکسها  در مرورگر کروم را با چند ترفند آموزش دهم.

مرورگر

ترفند بازیابی بوک مارک های Bookmarks گوگل کروم

افزایش سرعت دانلود مرورگر گوگل کروم

رفع مشکل یوتیوب در گوشی اندروید و مرورگر گوگل کروم کامپیوتر

افزایش امنیت مرورگر کروم با فعال کردن Strict site isolation

آموزش رفع مشکلات مرورگر گوگل کروم با ابزار Chrome Cleanup

ترفند رفع مشکل باز نشدن و نشان ندادن عکسها در مرورگر گوگل کروم

آموزش مشکل باز نشدن و نشان ندادن عکسها در مرورگر گوگل کروم

بنابراین وقتی آیکون”تصویر شکسته” به جای عکس اصلی نمایش داده شد و مشکل از مرورگر بود می توانید مراحل زیر را دنبال کنید. دقت داشته باشید که گاهی ممکن است مشکل به خاطر حذف آن تصویر از روی سروری که آپلود شده بوده و یا سرعت اینترنت و یا مشکل فیلتر بودن لینک آن تصویر و … باشد.

پس اگر مشکل از مرورگر کروم بود می توانید با مراحل زیر برطرف کنید؛

حذف کش مرورگر

آموزش مشکل باز نشدن و نشان ندادن عکسها در مرورگر گوگل کروم

مشکل باز نشدن عکس در مرورگر کروم

برای حذف کش مرورگر گوگل کروم می توانید مطلب “ آموزش حذف کش مرورگر گوگل کروم Cached images and files” را ببینید در آنجا به طورکامل روش حذف کش مرورگر کروم توضیح داده شده است.

ببینید  تم مرورگر کروم خود را به 14 تم تغییر دهید

اجازه نمایش تصویر

آموزش مشکل باز نشدن و نشان ندادن عکسها در مرورگر گوگل کروم

مشکل باز نشدن تصاویر در مرورگر کروم

در مرورگر کروم گزینه ایی وجود دارد که به کاربر اجازه می دهد روی نمایش تصاویر کنترل داشته باشد ، گزینه مفیدی است وقتی که بخواهید در مصرف اینترنت صرفحه جویی کنید. اما گاهی بدون اینکه یادتان باشد این گزینه را فعال می کنید. پس اگر دیدید که تصاویر در مرورگر کروم نشان داده نمی شود بررسی کنید ببینید آیا این گزینه را فعال کردید یا غیر فعال است ، برای این کار صفحه وب حاوی عکس را باز کرده و حالا روی نوار عنوان آیکون Images blocked را کنار آیکون ستاره خواهید دید روی آن کلیک کرده و کلید Manage زده و گزینه نمایش تصاویر را فعال کنید.

غیر فعال کردن افزونه ها

آموزش مشکل باز نشدن و نشان ندادن عکسها در مرورگر گوگل کروم

مشکل باز نشدن و نشان ندادن عکسها

خیلی وقت ها شده که با مشکلی در مرورگر کروم مواجه شدید بعدا فهمیدید به خاطر یکی از افزونه ها بوده بنابراین برای اینکه بفهمید این مشکل به خاطر یکی از افزونه هاست یا نه ، باید تمام افزونه ها را غیر فعال کنید سپس یکی پس از دیگر فعال کرده تا متوجه شوید مشکل از کدام افزونه بوده ، پس برای این کار روی سه نقطه بالا در مرورگر زده سپس More tools را کلیک کنید حالا از آنجا در منوی کشویی دوم روی Extensions کلیک نمایید و یا به جای این کار می توانید “chrome://extensions” را در نوار عنوان مرورگر وارد کرده و سپس اینتر Enter بزنید.

در هر صورت وارد صفحه افزونه ها خواهید شد ، حالا از آنجا می توانید افزونه ها را فعال و غیر فعال کنید تا افزونه مشکل دار را پیدا کنید.

ببینید  روش نصب افزونه IDM در مرورگر گوگل کروم

بازگشت به تنطیمات پیشفرض

آموزش مشکل باز نشدن و نشان ندادن عکسها در مرورگر گوگل کروم

مشکل نشان ندادن عکسها در مرورگر کروم

آیا مطمئن هستید که این مشکل حتما از گوگل کروم است؟ مراحل قبلی را امتحان کردید؟ خوب پس حالا یک روش دیگر پیش رو دارد که تقریبا هر مشکلی را در مرورگر گوگل کروم برطرف می کند و آن برگرداندن مرورگر به حالت پیشفرض است.

این کار تمام داده های ذخیره شده روی مرورگر را حذف می کند مانند اطلاعات ورود ، حافظه موقت و … پس برای بازگشت مرورگر کروم به حالت پیشفرض روی منوی سه نقطه ی بالا زده و تنظیمات Settings را انتخاب کنید ، از صفحه تنظیمات کلید Advanced را بزنید تا تنظیمات پیشرفته مرورگر نشان داده شود حالا باید پایین رفته تا گزینه بازنشانی تنظیمات Reset Settings را پیدا کنید ، روی آن کلیک کرده و در پنجره باز شده روی کلید آبی رنگ Reset Settings بزنید. حدود 10 الی 20 دقیقه بعد مرورگر به حالت پیشفرض برمیگردد.

حمید رضا

حمید رضا صفری هستم مدیر و موسس وبسایت ترفند سیتی و همچنین یکی از اعضای تحریریه سایت ...

  • مطالب پیشنهادی از حمید رضا
  • مطالب پیشنهادی و مرتبط با این مقاله

ستاره 6369 مربع *6369#

با افزایش قیمت بنزین قرار بر این شده تا یارانه معیشتی به خانوارها پرداخت شود. همان طور که مکررا در …

3 آذر 1398 / حمید رضا
دیدگاه کاربران بدون دیدگاه دیدگاه


ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

تبلیغات متنی