نرم افزار جدید مانیتورینگ و چک کردن وضعیت گوشی

0

گوشی های هوشمند اعتیاد آورترین دستگاه ها در طول تاریخ بشر به شمار می روند به طوری غرق آنها هستیم که معلوم نیست در روز چندبار آنها را بررسی میکنیم. در حقیقت نرم افزارها و مخصوصا پیام رسان ها اصلی ترین دلیل چک کردن گوشی ها هستند و یا برنامه هایی مانند فیس بوک و توییتر و یوتیوب و همچنین سیستم ایمیل ها موجب شده اند تا کاربران مرتب روزانه چندین بار به گوشی سر بزنند.

اگر می خواهید اعتیاد به گوشی یا به عبارت بهتر هدر رفتن زمان در گوشی های هوشمند را چک نمایید باید از نرم افزارهای مانیتوریگ و چک کردن وضعیت گوشی استفاده کنید پس این نرم افزار جدید مانیتورینگ را از دست ندهید.

نرم افزار جدید مانیتورینگ و چک کردن وضعیت گوشی

نرم افزار جدید مانیتورینگ و چک کردن وضعیت گوشی
نرم افزار جدید مانیتورینگ و چک کردن وضعیت گوشی

اینجاست که نقش نرم افزار جدید Phone Usage Monitor مشخص می شود ، این نرم افزار توسط یکی از اعضا انجمن XDA طراحی شده و برای پیگیری زمان استفاده از دستگاه و پر استفاده ترین نرم افزار و … به کار گرفته می شود.

این نرم افزار به شما اجازه می دهد که زمان کار کردن با برنامه هایی مانند فیس بوک و توییتر و … و مصرف روزانه عمر باتری را متوجه شوید ، چرا که دو ویژگی اصلی دارد؛

دو ویژگی برنامه Phone Usage Monitor

یکی از آنها آماری از استفاده از برنامه ها را ارائه می دهد به عبارتی با این نرم افزار خواهید فهمید که از برنامه های موجود در گوشی چقدر استفاده می کنید و در حقیقت زمانی که روی این نرم افزارها مشغول هستید را نمایش می دهد.

ببینید  4 تا از کاربردی ترین برنامه های اندروید برای تبدیل فرمت فایلها

و اما ویژگی دوم Phone Usage Monitor تمام کارهایی که در گوشی اتفاق می افتد را ثبت می کند مثلا خاموش و روشن شدن گوشی ، قفل کردن گوشی ، تغییرات میزان باتری ، اتصالات وای فای WiFi و اتصال گوشی به شارژ و…

نرم افزار جدید مانیتورینگ و چک کردن وضعیت گوشی
نرم افزار Phone Usage Monitor

بعد از چند روز بررسی و چک کردن گوشی متوجه می شوید که چقدر بی مورد روی صفحه مشغول هستید یا گوشی دائما سعی در اتصال به شبکه های وای فای عمومی دارد از مواردی که موجب هدر رفتن شارژ باتری می شود ، نرم افزار کمک می کند این چیزها را شناسایی کنید و بعضی از عادت های بی مورد و فایده را ترک کنید.

اپلیکیشن Phone Usage Monitor در حال حاضر در مرحله بتا بوده یعنی هنوز در نسخه مستقر و پایدار در دسترس نیست اما به هر حال می توانید از فروشگاه گوگل پلی دانلود کرده و تست کنید البته این نرم افزار را می توان در قبال 1.99 دلار بدون تبلیغات استفاده کرد.(دانلود Phone Usage Monitor)

منبع xda-developers

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.