ویژگی های جدید تلگرام در ورژن 4.4

0

تلگرام امروز (چهارشنبه) 19 مهرماه از ارائه نسخه 4.4 خبر داد که با ویژگی های جدیدی همراه می باشد از جمله امکان اشتراک گذاری لحظه ای موقعیت فعلی با دوستان در چت.

ویژگی های جدید تلگرام در ورژن 4.4

ویژگی های جدید تلگرام در ورژن 4.4
ویژگی های جدید تلگرام در ورژن 4.4

این شرکت در وبلاگ خود گفته ؛ این ویژگی جدید مفید است هنگامی که شما در راه هستید و به سمت مقصد و قرار خود حرکت می کنید و یا وقتی که می خواهید با دوستان قراری داشته باشید و به جای اینکه موقعیت ایستا و بی حرکت خود را روی نقشه هر دقیقه ارسال کنید ، می توانید به طور مستقیم موقعیت خود را با افرادی که ملاقات دارید به مدت 15 دقیقه یا یک ساعت و یا 8 ساعت به اشتراک بگذارید.

برای دسترسی به این خصوصیت جدید تلگرام ، روی آیکون موقعیت Location زده و از لیست پیوست ها اشتراک گذاری محل من Share My Location for را انتخاب کنید ، به طور لحظه ایی می توانید در مکالمات گروهی به اشتراک بگذارید و امکان دیدن موقعیت شما برای تمام اعضاء روی نقشه وجود دارد البته اگر آن ها را نیز در این اشتراک گذاری انتخاب کرده باشید.

به گفته ی تلگرام ، در ورژن جدید 4.4 همچنین امکان مدیا پلیر جدید وجود دارد که بهتر از قبل از پخش MP3 و سایر فایل های صوتی که ارسال و دریافت می کنید ، پشتیبانی می کند کانال @cctracks را امتحان کنید تا متوجه شوید پخش کننده جدید چگونه عمل میکند. این ورژن جدید با یک پلت فرم ترجمه جهت بهبود ترجمه تلگرام ارائه می شود از امروز Telegram فرانسوی ، اندونزیایی ، مالایی ، روسی ، اوکراین و به زودی زبان فارسی در دسترس خواهد بود. تلگرام در حال حاضر از 13 زبان پشتیبانی میکند.

ببینید  همزمان با شایعات فیلتر شدن تلگرام بروزرسانی 4.7 را ارائه می کند
ویژگی های جدید تلگرام در ورژن 4.4
More Languages

ویژگی دیگر این بروزرسانی برای گروه های بزرگ این است که می توانید پیام های مدیر را با نشان admin شناسایی کنید. و مدیران سوپر گروه ها supergroups می توانند اعضای جدید را کنترل کنند تا کاربران جدید پیام های قدیمی را ببینند.

دانلود تلگرام:

برای اندروید

برای آی او اس

برای ویندوز فون

نسخه وب

برای ویندوز

برای مک

برای لینوکس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.