حذف پوشه 3D Objects بعد از بروزرسانی Fall Creators در ویندوز 10

0

در بروزرسانی جدید ویندوز 10 که منتهی به بروزرسانی پاییز برای سازندگان می شود ملاحظه کردیم که مایکروسافت به کاربرانی که در زمینه طراحی فعالیت دارند مخصوصا طراحی سه بعدی و واقعیت مجازی ، بیشتر توجه کرده و در برنامه طراحی Paint که قبلا در سیستم عامل ویندوز وجود داشت ، ابزارهای گوناگونی برای طراحی اضافه کرده است.

همچنین ببینید:

نحوه دانلود نسخه نهایی ISO از ویندوز 10 با به روز رسانی سازندگان

4 روش قانونی برای دسترسی به آپدیت Fall Creators Update ویندوز 10

حذف پوشه 3D Objects بعد از بروزرسانی Fall Creators در ویندوز 10

بنابراین بعد از اینکه آپدیت Fall Creators Update صورت بگیرد پوشه ایی جدیدی در بین پوشه ها خواهید دید یعنی وقتی شما This PC را در جستجو گر فایل اکسپلورر File Explorer باز کنید پوشه ایی به نام 3D Objects را خواهید دید که برای ذخیره سازی پروژه ها و طراحی های 3D تعبیه شده است یعنی به طور خودکار این فایل ها داخل این پوشه ذخیره خواهند شد. اما اگر برای شما فایده ایی ندارد می توانید آن را حذف نمایید منتهی با زدن کلید Delete انجام نمی شود بلکه باید مراحل زیر را به کار بگیرید.

حذف پوشه 3D Objects بعد از بروزرسانی Fall Creators در ویندوز 10
3D Objects

مراحل حذف پوشه ی 3D Objects با اجراء برخی از ویرایش ها روی ویندوز رجیستری Registry صورت میگیرد که البته کار کردن با آن حساس است به طوری که اگر مرحله ایی را اشتباه انجام دهیم در سیستم عامل تاثیر منفی خواهد گذاشت لذا توصیه ی ما این است که قبل از شروع بکاپی از رجیستری تهیه کنید تا در صورت بروز مشکل قادر به بازگردانی باشید.

ببینید  روش بازیابی پسورد ویندوز 10 با تنظیم سوالات امنیتی
حذف پوشه 3D Objects بعد از بروزرسانی Fall Creators در ویندوز 10
از زیر مجموعه Windows System ابزار Run را می توانید باز کنید

برای باز کردن ویندوز رجیستری Registry ابتداء ابزار Run را باز کنید که برای باز کردنش به منوی استارت رفته و به سمت پایین مرور کرده تا به حرف W برسید در آنجا از زیر مجموعه Windows System ابزار Run را می توانید باز کنید. راه دیگر برای اجراء Run این است که همزمان دو کلید ویندوز و حرف R در کیبورد را بفشارید ، در هر صورت بعد از باز شدن پنجره Run دستور regedit را داخل آن وارد کرده و Ok نمایید تا پنجره Registry Editor باز شود.

حذف پوشه 3D Objects بعد از بروزرسانی Fall Creators در ویندوز 10
حذف پوشه {0DB7E03F-FC29-4DC6-9020-FF41B59E513A}

بعد از باز شدن پنجره Registry Editor مسیر زیر را در نوار عنوان پیست Paste نموده و اینتر Enter را بزنید.

[quote]HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MyComputer\NameSpace[/quote]

بعد از رسیدن به این مسیر از منوی سمت چپ روی پوشه {0DB7E03F-FC29-4DC6-9020-FF41B59E513A} کلیک راست کرده سپس از منوی باز شده Delete را بزنید و از پنجره پاپ آپی که باز می شود روی Yes کلیک کنید. الان می توانید پنجره رجیستری را ببندید. خوب حالا میبینید که پوشه 3D Objects حذف یا به عبارتی مخفی شده است.

روش ساده

حذف پوشه 3D Objects بعد از بروزرسانی Fall Creators در ویندوز 10
remove 3d objects this pc

اگر به نظرتان مراحل بالا سخت است می توانید از این روش ساده ایی که توضیح میدهم استفاده کنید ، خوب این فایل فشرده را روی سیستم دانلود کنید سپس بعد از خارج کردن از فشردگی دو فایل استخراج خواهد شد اگر می خواهید این پوشه حذف شود روی فایل remove 3d objects this pc دابل کلیک کنید و از پنجره ایی که باز می شود Yes و سپس Ok را بزنید تا پوشه مورد نظر مخفی شود و اگر بار دیگر خواستید برگردانید روی فایل اولی بزنید.

ببینید  4 ویژگی جدید ویندوز 10 در آپدیت Fall Creators Update

[news_box style=”2″ display=”category” title=”ويندوز 10″ category=”960″ orderby=”random” show_more=”on” header_background=”#98bf4c” header_text_color=”#ffffff” hide_dots=”yes”]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.