چرا اینترنت ایرانسل و همراه اول و مخابرات قطع شده است؟ 25 آبان 98
بعدا میخوانم
قطعی اینترنت

1
دقیـقه
مطالعه

چرا اینترنت ایرانسل و همراه اول و مخابرات قطع شده است؟ 25 آبان 98

25 آبان 1398 بدون دیدگاه 8 بازدید حمید رضا

امروز 25 آبان 98 حتما شما هم با قطعی اینترنت مواجه شده اید. خیلی از شهرهای ایران امروز یا بهتر بگوییم از دیشب با قطعی اینترنت مواجه بوده اند. از دیشب اینترنت ایرانسل، همراه اول قطع شدند و امروز صبح حدود ساعت های 9 به بعد ظاهرا وصل شده اند. البته اینترنت ایرانسلی که من استفاده میکردم تا ساعت حدود 11 صبح قطع بود.

خوب خیلی ها دنبال این هستند تا جریان قطع شدن اینترنت را بدانند. به طور کلی چیزی که در بین مردم گفته می شود این است که به خاطر گرانی بنزین بوده تا با این کار جلوی سر و صداها گرفته شود. از آنجایی که چنین دستوری باید دارای مصوبه شورای تامین استان باشد، اما در برخی استان ها حتی جلسه شورای تامین استان از ساعت 7 صبح آغاز شده در حالیکه قطعی اینترنت از دیشب بوده است.

سایت netblocks.org گزارش هایی از قطعی اینترنت در سراسر دنیا می دهد. اگر به این سایت مراجعه نمایید در صفحه اول آن مطلبی با عنوان “Internet disrupted in Iran amid fuel protests in multiple cities” را خواهید دید که گزارش هایی از قطعی ایران می دهد.

در حال حاضر یعنی ساعت 9 و 22 دقیقه امشب 25 آبان اینترنت مخابرات adsl در خیلی از شهرها وصل است البته این بحث قطعی اینترنت شاید در استان های متفاوت باشد.

معمولا وی پی ان و فیلترشکن ها نیز قطع می باشند لذا کار دسترسی به تلگرام نیز امکان ندارد حتی پروکسی ها داخلی نیز کار نمی کنند.

بنابراین نیاز نیست تنظیمات APN گوشی خود را دستکاری کنید.

ببینید  اینترنت گوشی های همراه کی وصل می شوند؟ همراه اول و ایرانسل

 

حمید رضا

حمید رضا صفری هستم مدیر و موسس وبسایت ترفند سیتی و همچنین یکی از اعضای تحریریه سایت ...

  • مطالب پیشنهادی از حمید رضا
  • مطالب پیشنهادی و مرتبط با این مقاله

ستاره 6369 مربع *6369#

با افزایش قیمت بنزین قرار بر این شده تا یارانه معیشتی به خانوارها پرداخت شود. همان طور که مکررا در …

3 آذر 1398 / حمید رضا
دیدگاه کاربران بدون دیدگاه دیدگاه


ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.