شرایط باز نشر مطالب ترفند سیتی

سلام ، به سایت ترفند سیتی خوش آمدید.

شما در حال حاضر در صفحه شرایط باز نشر مطالب وب سایت ترفند سیتی هستید و حتما قصد استفاده (و نه سوء استفاده ) از مطالب ترفند سیتی را داشتید که به این صفحه وارد شده اید پس خیلی سریع به شرایط بازنشر مطالب می پردازم تا وقت شما هم گرفته نشود.

قبل از هر چیز باید عرض کنم که برای انتشار مطالب در ترفند سیتی واقعا زحمت زیادی کشیده می شود یعنی تا یک مقاله بخواهد برای ارسال و انتشار آماده شود به غیر ساعت و لحظاتی که برای ترجمه صرف می شود ، به زمانی تشکیل شده از دقیقه ها برای آماده کردن تصاویر ، لینک دادن در مقاله ، پر کردن افزونه سئو با کلمات متناسب ، انتخاب برچسب سازگار ، انتخاب عنوان و … نیاز هست. به قولی تا گوساله گاو شود دل صاحبش آب شود حالا تا نوشته ها و عکس ها و لینک ها و … بخواهند در کنار هم قرار بگیرند تا یک مطلب آماده شود ، واقعا خیلی سخت خواهد بود.

بنابراین با این همه سختی حالا کسی بخواهد در 5 دقیقه مطلب را کپی کند ، جدا در حق تهیه کننده مطلب ظلم کرده است. مگر اینکه قبلا از صاحب مقاله اجازه گرفته باشد.

به هرحال اگر می خواهید از مقالات و آموزش های ترفند سیتی و یا بخشی از آنها در وب سایت خود استفاده کنید ما را و در کل جامعه وب مستران را با دادن لینک فالو یا نوفالو فقط به خود همان مطلب ، خوشحال کنید. با این روش از نظر گوگل نیز اسپم شناخته نخواهید شد.

و اگر قصد استفاده از مقالات ترفند سیتی را در اپلیکیشن های خود دارید حتما نام و آدرس اینترنتی سایت ما را ذکر کنید به نحوی که در مقابل دید کاربر قرار بگیرد.

و اگر می خواهید از مطالب یا بخشی از آنها برای اهداف دیگر مانند رسانه های مکتوب و …  استفاده کنید حتما از طریق این صفحه با ما در ارتباط باشید.

سخن پایانی

بیایید دست به دست هم داده و وب ایران را بیش از پیش با مقالات پر محتوا ، پویا و فعال نگه داریم و سعی مان بر این باشد که چیزی به دنیای وب ایران بیافزاییم.

با تشکر

حمید رضا صفری / مسئول سایت ترفند سیتی www.tarfandcity.com